MB Finansų centras - specializuota buhalterinių paslaugų įmonė paslaugas teikianti nuo 2008 metų. Apskaitą mums patikėjo jau daugiau nei 150 įmonių. Padėjome įsteigti virš 400 įmonių. Galime tvarkyti visą Jūsų apskaitą arba teikti tik vyriausiojo buhalterio paslaugas. Šiuo metu dirba 15 specialistų.

Apskaitai naudojame moderniausią programinę įrangą debesyje www.b1.lt. Jos padedami klientai gali lengvai atlikti daug reikalingų kasdienių operacijų ir visada matyti įmonės finansinę situaciją. Tai mums leidžia klientams teikti aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą. 

Sutarties galiojimo metu, valstybinėse institucijose teikiame paaiškinimus dėl jūsų įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymo ir atskaitomybės, ataskaitų bei deklaracijų parengimo. 

Mūsų paslaugos leidžia išvengti baudų, delspinigių ir nereikalingo streso. Visiškai atsakome už savo atliktus darbus, buhalterinių įrašų teisingumą, finansinės, statistinės ir mokestinės atskaitomybės parengimą ir pateikimą laiku. Mūsų veikla apdrausta privalomuoju draudimu.

Įmonei vadovauja Dovydas Kvederis, www.linkedin.com/in/dovydaskvederis.

Mūsų kolektyvas:

 

 

Vizija: Tapti gerai žinomais ir puikiai vertinamais finansų specialistais Klaipėdos regione galinčiais padėti visais finansiniais klausimais.

Misija: Duoti klientams daugiau negu jie tikisi ir nuolatos

tobulėti.

 

Vertybės:

  • Profesionalumas
  • Atsakomybė
  • Lankstumas
  • Sąžiningumas
  • Patikimumas

 

Kaip galėtume Jums padėti?

Naujojo sodo g. 1a, Klaipėda

(K-centras) 5 aukštas

Tel. +370-615-91972

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

Apskaitą vedame programa: